Ieper smaakt naar meer

i.h.k.v. de week van de landbouw

In Ieper zorgen vele land- en tuinbouwers dag in, dag uit voor voedsel op ons bord. Kom kennis maken met enkele landbouwers, kom meer te weten over het landbouwgebeuren in onze streek en proef van enkele lokale producten in Het Perron.

Op zaterdag 7 december bieden we een divers programma aan in Het Perron rond dit thema. De markt en de lezingen zijn gratis. De kookworkshop en documentaire zijn betalend. 

Het programma van 'Ieper smaakt naar meer'

Voor 'Ieper smaakt naar meer' voorzien we in een divers programma met voor elk wat wils!

Vanaf 15.00 uur is er doorlopend een 'markt korte keten', waar enkele lokale producenten trots hun producten voorstellen aan het publiek. 

Verder staan er ook enkele kleine activiteiten gepland (waarover je hieronder meer kan vinden):

16.30 uur: LEZING 'West-Vlaamse landbouw in cijfers'
17.00 uur: KOOKWORKSHOP (beperkt aantal plaatsen)
18.00 uur: LEZING 'Duurzame innovatieve ontwikkelingen in de landbouw'
19.00 uur: Vernissage FOTOTENTOONSTELLING 'Henri'
20.15 uur: Documentaire 'Wat hebben we verdiend vandaag'

Klik hieronder door op de activiteit om meer te weten te komen over de activiteit.

Wens je een lezing bij te wonen, schrijf je in door een mailtje te sturen naar landbouw [at] ieper.be . De lezingen zijn gratis, inschrijven is wel gewenst! 

LEZINGEN

16.30 uur: Lezing #1 'West-Vlaamse landbouw in cijfers':

door Lieven Louwagie, Provincie West-Vlaanderen, kabinet landbouw. Deze lezing schetst een duidelijk beeld van de vele facetten van de landbouw in onze streek. Wie zijn onze land- en tuinbouwers eigenlijk en wat produceren ze?

Deelname is gratis, inschrijven is gewenst. (via landbouw [at] ieper.be)

18.00 uur: Lezing #2 'Duurzame innovatieve ontwikkelingen in de landbouw':

door Greet Ghekiere, Inagro, Manager Onderzoek en Ontwikkeling en Adjunct-Directeur.
De landbouw van vandaag is niet meer de landbouw van vroeger. Nieuwe ontwikkelingen zorgen voor een betere productie, maar ook de aandacht voor het milieu en duurzame landbouwtechnieken is niet meer weg te denken.

Deelname is gratis, inschrijven is gewenst. (via landbouw [at] ieper.be)